Suhkrupasta Mediterranean 850g

69.00 

Laos

Kui soovid enne ostu sooritamist täpsustada koostisosi või oled allergiline, siis palun saada meile päring pood@nailspa.ee

Description

Suhkrupasta „Mediterranean” (vahemere)
„Suhkrupasta Mediterranean“ on suurema tihedusega ja mõeldud erineva pikkusega karvakeste käsitsi depileerimiseks. Toode sobib kasutamiseks eelkõige väga soojades ruumides või meistrile, kellel on väga soojad käed. Sobib depilatsiooniks kehapindadele, mis on eriti soojad nagu kaenlaalused ja bikiinipiirkond. Pasta ei traumeeri nahka, eemaldab ainult surnud na…harakud ja karvakesed. Tulemus püsib puhas 3-4 nädalat. Pandhy´s tooteid ei ole katsetatud loomade peal ja nad ei tekita allergilist reaktsiooni.

***
Паста плотной консистенции для мануальной техники депиляции всех видов волос длиной от 1 -2 мм по ходу их роста. Подходит для работы в жарких, плохо кондиционируемых помещениях, если у косметолога горячие руки и при депиляции волос с участков кожи с повышенной влажностью и температурой: подмышки, область бикини. Не травмирует живые клетки кожи, удаляя только роговые чешуйки и волосы. Не вызывает аллергии и раздражения. Эффекта хватает на 3 – 4 недели.