Pehmendav ja verevarustust parandav kreem 150ml

15.00  12.00 

Lyli on ideaalne kreem naha pehmendamiseks ja verevarustuse parandamiseks kuna jõuab nii naha pealmisesse kui ka keskmisesse kihti, mille tulemusena suureneb perifeerne vereringe. Kreem pehmendab nahka ja taastab naha loomuliku kaitsevõime. Stimuleerib naharakkude uuenemist (parandab mikroarme)
Kreem on antiseptiliste omadustega. Pärsib vananemisprotsessi ja avaldab tugevat antioksüdantset toimet. Soovituslik kasutada väga kuival nahal nii näol kui kehal.
Lyli on intensiivselt rahustav kreem näole ja kehale. Kreem  imendub väikestes kogustes. See on eriti soovitatav pärast koorivate  kreemide kasutamist. Kortsude vastane baaskreem, mida kasutatakse koos Pandhy´s Sparoma mineraalsoolaga segatuna peelingu kreemina naha ülemise ja keskmise kihi puhastamiseks.

Lyli propageerib kudede hüdrovoolu tekitamist, suurendab elastsust ja taastab epidermise loomuliku kaitse, omab antiseptilist omadust. Stimuleerib naha taastumist, pärsib vananemisprotsessi ja avaldab tugevat antioksüdantset toimet. Toodet soovitame väga kuivale näo ja keha nahale.

Toimeaine: piimhape, viinamarja seemne ekstrakt, apteegitill, aniis

***

Ультрасмягчающий крем PANDHY’S™ Lyli Skin Softener Cremе 150ml

Формула этого крема была специально разработана для очищения верхнего и среднего слоя кожи, в результате которого повышается периферийный кровоток. Крем прекрасно смягчает кожу, восстанавливает естественную защиту эпидермиса и стимулирует регенерацию кожи от микрошрамов. Может использоваться как домашнее средство ухода.

Разработан для очистки верхних и средних слоев кожи, увеличения периферийного кровотока;
Способствует созданию гидродепо жидкости в тканях, прекрасно увлажняет и смягчает, восстанавливает естественную защиту эпидермиса;
Стимулирует регенерацию кожи, обладает выраженным антиоксидантным действием;
Также как одно из преимуществ – в составе есть молочная кислота. Она способствует стимулированию и обновлению клеток кожи, повышает уровень содержания керамидов и влаги.

Laos

Kui soovid enne ostu sooritamist täpsustada koostisosi või oled allergiline, siis palun saada meile päring pood@nailspa.ee