ANTIFUNGAL seenevastane õli 30ml

25.00  21.25 

Pandhy´s Antifungal seenevastane õli on segu unikaalsetest ja hoolikalt valitud puhtastest eeterlikest õlidest mis on tuntud efektiivsete seenevastaste omadustega ning väga tõhusad jala- ja küüneseene raviks. Õli on antibakteriaalne, põletikuvastane ja värskendava mõjuga.

Sobib kasutamiseks nii salongides kui ka koduses jalahoolduses.

Masseeri Antifungal õli õrnade liigutustega kuivale ja puhtale kahjustatud pinnale vähemalt 2 korda päevas kuni sümptomid hakkavad leevenema. Samuti on soovitatav lisada 10 tilka Antifungal õli jalavanni.

Mõned koostisosad võivad põhjustada ärritusi ja allergilisi reaktsioone! Enne toote kasutamist soovitame teha test, selleks kanna 1 tilk lahjendamata õli küünarvarre siseküljele ja hõõru korralikult sisse. Kui 24h jooksul pole ilmnenud allergilisi reakstioone võib õli ohutult kasutada.

(Salongi hoolitsuses tuleb küsida kindlasti, ega kliendil ei ole allergiat eeterlike õlide vastu. Kui klient ütleb, et on olnud, siis toodet mitte kasutada ja teha selleks test, et oleks teada kas saab toodet tulevikus kasutada. Salongis pannakse Antifungal õli pediküüri lõpus ja soovitada kliendile ka koju kaasa osta.)

***

Противогрибковая смесь Пандис Antifungal Pandhy’s

Эффективно используется при повреждениях грибком кожи ног и ногтей рук/ног, а также обладает антибактериальным, противовоспалительным и дезодорирующим эффектом. Помогает поддерживать ноги в здоровом состоянии (гигиена ног).

Описание:

Это противогрибковое средство для кожи ног и ногтей. Оно является смесью уникальных и чистых, без примесей эфирных масел, подобранных для борьбы с грибковыми заболеваниями. Основными компонентами являются: натуральное нимовое масло, которое придает смеси отличительный аромат (оно содержит азадирахтин, который очень эффективен против микробов и грибков, также имеет инсектицидные свойства и используется как естественный пестицид против многих грибков и плесени), масло чайного дерева, мелиссы, лаванды и масло белого грейпфрута.

Laos

Kui soovid enne ostu sooritamist täpsustada koostisosi või oled allergiline, siis palun saada meile päring pood@nailspa.ee