Pakume oma klientidele kvaliteetseid hoolitsusi
meeldivas ja lõõgastavas keskkonnas

Meie jaoks on oluline, et klient naudiks
iga meie juures viibitud minutit

Pakume oma klientidele kvaliteetseid hoolitsusi
meeldivas ja lõõgastavas keskkonnas

Meie jaoks on oluline, et klient naudiks
iga meie juures viibitud minutit

Pakume oma klientidele kvaliteetseid hoolitsusi
meeldivas ja lõõgastavas keskkonnas

Meie jaoks on oluline, et klient naudiks
iga meie juures viibitud minutit

Pakume oma klientidele kvaliteetseid hoolitsusi
meeldivas ja lõõgastavas keskkonnas

Meie jaoks on oluline, et klient naudiks
iga meie juures viibitud minutit


NailSpa Salong pakub teenuseid kolmes asukohas. NailSpa salong kesklinnas asub aadressil Narva mnt 9. Meil on salongid ka Viru Keskuse 4. korrusel ja Sadama piirkonnas aadressil Poordi 3


31 jaanuar 2021

Sünnipäevaüllatus

Palju õnne kõikidele sünnipäevalastele!

Meil on Sulle Sinu sünnipäevakuul meeldiv üllatus.

Tule üksi või koos sõbraga NailSpa Salongi ja kõik täishinnaga teenused on teile 20% soodsamad.
Soodustuse saamiseks palun näita dokumenti, millel oleks Sinu sünnikuupäev.

Kui soovid koos sõbraga sünnipäevapakkumist nautida, siis palun märka, et soodustus kehtib teile mõlemale ainult üheaegse külastuse puhul ja ainult sünnipäevakuu jooksul.

Peatse kohtumiseni!

Uuri Lähemalt

9 oktoober 2020

10 küsimust ja vastust jalaseene kohta

Seentele meeldib olla soojas ja niiskes keskkonnas ja sealt nad nakatavad ka inimest. Katkine nahk lisab nakatumise riski.

1. Mis põhjustab jalaseent?

Jalaseent tekitavad seened, mida nimetatakse dermatofüütideks. Peamine haigustekitaja on dermatofüüt Trichophyton rubrum. Nakkus levib inimeselt inimesele.

2. Kust võib saada nakkuse?

Seentele meeldib niiskus ja soojus, näiteks pesemisruumid ja ujulad. Nakkuse võib saada igalt poolt, kus inimesed käivad paljajalu ning kus välja ravimata seenega jalg on liikunud: spordisaalidest, riietusruumidest jne. Kuumas saunas seevastu seen ennast hästi ei tunne.

Seen võib levida ka kummikute ja kunstnahast jalatsite kandmisel, sest seal jalg higistab ja õhk ei liigu.

3. Kui levinud jalaseen on?

Keskmiselt üks inimene kümnest saab elu jooksul jalaseene. See kiusab mehi rohkem kui naisi. Noore inimese jalaseen paraneb kiiremini kui vanal. Lastel esineb seennakkust äärmiselt harva.

4. Kuidas saada aru, et tegemist on jalaseenega?

Tavaliselt tuleb jalaseen neljanda ja viienda varba vahele. See võib tulla ka jalataldadele, kus tekitab paksu naha. Seenega nakatunud nahk punetab ja ketendab ning on aldis haavanditele. Sageli on jalanahk haudunud, samamoodi nagu käed peale pikemat nõudepesu. Varsti hakkab nahk sügelema, ning sügelus võib olla nii tugev, et ei lase öösel magada. Nakatumise alguses ei ole enamasti mingeid sümptomeid.

5. Kas seen võib levida ka mujale?

Varvaste vahelt võib seen levida jalataldadele. Kui jalgu sügada, siis võib sõrmedega seent edasi kanda, meestel läheb see sageli kubemevoltidesse. Ravimata jalaseen võib edasi minna küüntele. Seenega nakatunud küüned muutuvad paksuks ja kollaseks ning küünt on raske lõigata.

Seen vigastab nahka, ja vigastunud nahk on nagu lahtine värav igasugustele bakteritele, mis võivad põhjustada eluohtlikke põletikke, näiteks roosi. Roos ehk erüsiipel on kiiresti kulgev naha ja nahaaluse koe äge põletik, mis tekib haigust põhjustavate mikroobide sattumisel lümfiteedesse ning mida iseloomustab punetav nahalööve ja kõrge palavik. Roospõletikku haigestunud vajavad alati haiglaravi.

6. Kas jalaseent saab ravida apteegi käsimüügis olevate ravimitega?

Kui neid kasutada küllalt vara, siis need aitavad. Ravimeid on salvi, pihuse ja puudrina. Kuid neid peab kasutama pikalt – veel paar nädalat peale seda, kui nähtav seen on välja ravitud.

Kui on tegemist algava küüneseenega või kui küüneseene korral ei ole küünemaatriks kahjustunud, on paikse toimega küüneseene ravi samuti tõhus. Ravi kestab nii kaua, kuni terve küüs on asemele kasvanud, ja suure varba puhul võtab see aega peaaegu pool aastat. Mida vanem on inimene, seda aeglasemalt tal küüned kasvavad.

7. Millal on vaja arsti poole pöörduda?

Kui käsimüügiravimid ei aita, sügelus on tugev või seen küll paraneb, kuid tuleb varsti tagasi, siis peab näitama jalgu arstile. Arst võtab proovi, kinnitab diagnoosi ning määrab suukaudsed ravimid. Kuid proovi ei maksa võtta enne, kui välispidisest seeneravist on möödas kuus nädalat, sest alles siis on näha, kas ravi on mõjunud. Küüntele ja jalataldadele levinud seen vajab arsti abi ja küüneseenest on väga raske lahti saada. Varbavahede eest hoolitsemine aitab seent ennetada. Ükski seennakkus iseenesest ei parane.

8. Miks seeneravimite eest hoiatatakse?

Eelkõige seespidistel seeneravimitel on vastunäidustused ja koosmõjud teiste ravimitega. Mõned seeneravimid võivad näiteks verevedeldajat tarvitavatel inimestel põhjustada verejooksu. Seeneravimit ostma minnes tuleb kaasa võtta kasutatavate ravimite nimekiri.

9. Kui kergelt võib seen tagasi tulla?

Kui käsimüügiravimit ei kasutata piisavalt kaua, tuleb seen tagasi. Selle põhjuseks võib olla ka mõni varjatud haigus, mis immuunsüsteemi nõrgendab. Kui seennakkus kordub, tuleb kriitilise pilguga üle vaadata oma harrastused ja jalanõud, kas need soodustavad kuidagi nakkuse levimist.

10. Kuidas saab nakkust ennetada?

Ohutegur on vigastatud nahk: jalaseent aitab vältida naha eest hoolitsemine. Varbavahed tuleb alati peale pesemist hoolega kuivatada, ja kui need kipuvad hauduma, võib kasutada talki. Varbavahesid peaks regulaarselt kontrollima, et avastada nakkus õigel ajal.

Olulised on sobiva suurusega kingad, sest kitsad jalanõud pigistavad varbad tihedalt kokku. Seennakkus elab jalatsites edasi, sellepärast ei tohi kanda kellegi teise kingi, ja peale seene väljaravimist tuleb vanad jalanõud ära visata või neid vähemalt pika aja jooksul korralikult desinfitseerida. Sukad ja sokid ei tohi pigistada ja need peaksid olema õhku läbilaskvast materjalist. Sportimiseks on head spordisokid, mis hoiavad higise jala kuivana. Seennakkuse ravimise ajal tuleb pesta sukki ja sokke 60-kraadises vees.

Üldkasutatavates pesemisruumides tuleb kanda jalatseid. Ka vannitoa vaipa tuleb aeg-ajalt kuuma veega pesta ja õhu käes kuivatada.

Kui jalaseene probleem on algusjärgus, siis soovitame kasutada JALASEENE KAITSEVAHEND

Artikli algallikas ajakiri Kodutohter: https://kodutohter.ee/artikkel/10-kusimust-ja-vastust-jalaseene-kohta-just-sinna-kohta-tuleb-jalaseen

Uuri Lähemalt

19 juuni 2020

Küüne- ja nahaseenest ausalt

Sattusin täiesti juhuslikult väga kasulikule artiklile www.raamatupidaja.ee veebilehel mida tahaksin kõikide meie klientidega jagada.
Artikli autor on Juta Üts ja link originaaltekstile SIIN

Väikeste kohandustega kopeerin ka teksti.

Sügis on käes, aga jalad ei tohiks unarusse jääda

Nii roosad ja terved kui kollased ning korbatanud küüned tulevad välja soojadest saabastest kus jala- ja küüneseene eosed, kel need kusagilt hangitud olid, vohasid rõõmsalt ja tegid talve ja kevade jooksul hävitustööd.

Esmed OÜ dermatoveneroloog doktor NELE NURMIK, kas nakkuslik küüne seenhaigus esines ka vanasti? Ei mäleta kellelgi omaaegsest maasaunast pudedaid pruune varbaküüsi.

See haigus nagu enamus teisigi on alati olnud. Haigust põeti ka vanal hallil ajal, teadmata, et see üldse mingisugune haigus on. Pigem peeti seda vanusega kaasaskäivaks loomulikuks muutuseks ja levitati enesele teadmata infektsiooni teistele edasi. Alles mikrobioloogia areng avastas seenhaiguse ja selle nakkuslikkuse.

Kuidas nakkus saadakse?

Et seen endale nahale või küünele saada, peab kontakteeruma nakkuse kandjaga või esemetega, kus seen on olemas. Seen antakse edasi eostega, mis on väga ilmastiku ja muude väliste tegurite kindlad. Nad säilivad pikka aega. Sageli esineb sel puhul nahal või küüntel ka mikrotrauma, mis ei pruugi palja silmaga nähtavgi olla ja sagedane kontakt seennakkusega.

Nakatumist soodustavad ka mõned üldhaigused, eelkõige diabeet, mis naha vastupanuvõimet infektsioonidele vähendab. Ka jalgade deformatsioonid, hõõrutud nukid, suur surve labajalale on ohutegurid.

Meie inimeste jalad ei kannata ka ortopeedi pilguga vaadatuna mingit kriitikat. Sissekasvanud küüned, hõõrutud ja isegi vesivillides kannad ja varbad, muutunud jalakuju, risti- ja pikivõlvide lamenemine — kõik võivad olla ohuteguriks ka seennakkuse kergemale külgehakkamisele.

Naiste- ja terviseväljaannete soovitus on suvel võimalikult palju paljajalu käia. Sihuke kerge torkimine ja värske õhk olevat kõigiti kasulik. Mina ei tunne nahaarste, kes soovitaksid paljajalu käia. Üks risk on võimalikud traumad, kust seeneosed või bakterid paljasse jalga kärmesti külge hakkavad — ehk siis kuritegu enda vastu. Teine kuritegu on nakkuse kandjana seeneoseid ka maapinnale või basseiniserva teistele puistata. Plätud võimaldavad kontaktpinda võimaliku nakkuskohaga vähendada, kuid 100% nad nakkusohtu eemal ei hoia.

Haiguskandjad on ainult varvaste vahel?

Ei ole ainult. Inimese nahk on kaetud sarvkihiga, aga sarvollus on just seene “meelistoit”. Varbavahedes on nahk väga õhuke, sinna tekivad esimesed silmale nähtavad põletiku tunnused, nakatumine võib aga toimuda ka mujal kehal ja nähtavate haigustunnuste ilmnemine võtab siis palju rohkem aega.

Ütlesite, et naha- ja küüneseened võivad erinevad olla. Siis nagu puravik ja kuuseriisikas?

Eestis on levinud kolm suurt seeneperekonda koos hulga nende alaliikidega. Pärmiseened, hallitusseened ja dermatofüüdid, mis kõik võivad inimesel parasiteerida. Tänapäeval on ravimeid, mille toimespekter mõjutab mitut erinevat seeneliiki, aga ka neid, mis vaid ühele liigile mõjub. Et patsient saaks õige ravi ja jääks ära asjatu rahakulutus, tuleks teha spetsiaalne laboratoorne analüüs. Peale vastust saab siis vastavalt haigustekitajale määrata ka õige raviskeemi. Kes omal käel juba rahvameditsiini ja käsimüügis olevate vahenditega tulutult seenest vabaneda püüdnud, peaks pöörduma õige ravi saamiseks nahaarstile.

Kas haigusest saab jagu ka veel siis, kui küüntest on jäänud vaid pruunid krobelised jupikesed?

Saab. Silenahaseentest, mis haaravad ainult nahka, saab jagu kuu-poolteisega. Küünte seenhaiguse väljaravimisele võib kuluda ka aastaid. See sõltub reast teguritest: mis liiki on haigustekitaja; patsiendi tervislikust seisundist; kas selle haigustekitaja vastu võib määrata sissevõetavaid ravimeid või tuleb ravida välispidiselt (välispidine ravi võibki kesta aastaid); patsiendi vanus — üle 55aastastel aeglustub küünte kasv juba ligi 2 korda noorematega võrreldes, see tähendab, et ravi ette võttes peaks olema ka piisavalt kannatust varutud.

Täiskasvanud noorel inimesel uuenevad varbaküüned 9-12 kuu jooksul, sõrmeküüned poole aastaga. See aeg peakski olema raviga kaetud. Kas seda kaetakse kuuridena või ühe pika raviga, otsustab arst iga patsiendi puhul individuaalselt. Nii mõnigi kord ei kasuta me seenhaiguse ravil ainult seeni tapvaid ravimeid, vaid paralleelselt ka vitamiini- ja mineraalainete preparaate, mis küüne kasvu ja ehitust stimuleerivad.

On võimalik mõne vitamiini või toiduga küünte kasvu kiirendada?

Küüne kasvu kiirus ja ravi pikkus sõltub palju patsiendi liikuvusest. Näiteks arvutiga töötajatel, kes palju klaviatuuril töötavad, kasvavad sõrmeküüned kiiremini kui neil, kes sõrmi vähe liigutavad. Mida rohkem ennast liigutad, seda parem verevarustus, küüs saab rohkem hapnikku, mineraale, vitamiine ja uueneb rutem. Verevarustuse parandamiseks kasutatakse ka ravipediküüri-maniküüri kabinettides varvaste või sõrmede massaaži. Seenhaiguse väljaravimisel on sellistest kabinettidest palju abi, seal kõrvaldatakse vana pude küünemass, mis uue küüne kasvu takistab.

Küüneseene vastu sissevõetavad rohud tekitavad küsimuse, kas seen on patsiendi veres?

Ei ole veres. Veri on piltlikult öeldes transpordivahend, mis ravimi õigesse kohta viib. Läbi keeruliste biokeemiliste organismis töötavate protsesside jõuab toimeaine vere abil küünemaatriksisse, kohta, kus areneb uus küüs. Tänapäeva ravimid lähevad uutesse moodustuvatesse küünerakkudesse ning jäävad sinna otsekui tsement pikaks ajaks. Niisugust uut tervet kasvavat küüneplaati seen enam ei taha.

Kas halba seent tappev ravim sissevõetuna on kahjulik ka seedefloorale?

Antimükootikumid (e seenevastased ravimid) ei ole baktereid tapvad antibiootikumid. Need on erinevad ravimrühmad. Muide, pikaaegse antibiootikumikuuri ajal võivad seenhaigused koguni ägeneda.

Kui suur osa kahjustunud struktuuriga küüntest kannab endas seenhaigust?

Ligikaudu 50%. Kui inimene kannab pidevalt kitsaid kingi, võivad varbaküüned ka sellest küüneloožist lahti lüüa, kusjuures trauma on alati kõrgendatud oht seennakkuse saamiseks. Küünekahjustused võivad olla tingitud näiteks ka psoriaasist. Aga ka ülemäärasest majapidamiskeemiaga (pesupulbrid, nõudepesuvahendid) kokkupuutumisest.

Kui inimene tuleb nahatohtri juurde küünte tervist kontrollima, peab ta oma jalgu ka kuidagi ette valmistama?

Tõepoolest tuleb pisut eeltööd teha. Kolm-neli nädalat enne arsti juurde tulekut ei tohi küüsi lakkida ega ühtegi seenhaiguste vastast käsimüügil olevat meditsiinilist ega loodusravimit tarvitada. Jäävad kasutusele vaid vesi, seep, tavaline jalakreem ja küünekäärid. Ainult sel puhul saab laboris küüntest võtta ja analüüsida adekvaatset materjali ning kohandada õige ravi. Aeg arsti juurde tuleks niisiis aegsasti kinni panna ja seejärel igasugune isetegevus oma küünte ravis ja kaunistamises ligemale kuuks ajaks lõpetada.

Kui jala- ja küüneseen on veel algusfaasi, ehk siis kahjustunud on vaid osa küünest või jalanahal on väikesed kolded, saab esmalt abi ka käsimüügi ravimitest. Soovitame kasutada järgmiseid tooteid

FOOT FUNGUS PROTECTOR 100ML – JALASEENE KAITSE- ja RAVIVAHEND – telli SIIT
NAIL FUNGUS PROTECTOR 50 ML – KÜÜNESEENE KAITSE- ja RAVIVAHEND – telli SIIT
NAIL FUNGUS PROTECTOR 50ML – HAND CARE (kätele)– KÜÜNESEENE KAITSESPREI – telli SIIT

 

 

Uuri Lähemalt

30 märts 2020

DIY – geellaki eemaldamine kodustes tingimustes

DO IT YOURSELF – geellaki eemaldamine kodustes tingimustes

Kui soovid geellakki pigem ise kodus eemaldada, siis nüüd on võimalik NailSpa e-poest soetada endale geellaki eemaldamise komplekt.
Ärge kindlasti hakake geellakki ise küüntelt maha rebima, teete küüntele pigem kahju.

TOIMI JÄRGMISELT:
1. Pese hoolikalt käed seebiga
2. Viiliga BANANA eemalda geellaki ülemine läikiv kiht.
3. Pane küünele vatitups, mis on niisutatud SOPOLISH REMOVE´iga ja pane sõrmede ümber foolium
4. Lase mõjuda 15-20 minutit
5. Eemalda foolium ja APELSINIPUUST MANIKÜÜRIPULGAGA lükka õrnalt geellakk lahti
6. Poleeriga SOFT FINISHER eemalda viimased geellaki jäägid küüntelt
7. Kuna geellakk paratamatult kahjustab küüne pinda, siis soovitame küüsi turgutada ravilakiga.

Ja voila, ongi geellakk eemaldatud ilma, et peaksid salongi tulema.

Tooted saad mugavalt tellida siit:
* Geellaki ülemise kihi eemaldamiseks ja naturaalküüne viilimises – BANANA 180/180 – NATURAALKÜÜNE, GEELLAKILE JA GEELI VIIMISTLUSEKS https://nailspa.ee/toode/banana-180-180-naturaalkuune/
* Geellaki maha leotamiseks SOPOLISH REMOVE 100 ML – GEELLAKIEEMALDAJA https://nailspa.ee/toode/sopolish-remove-100-ml/
* Geellaki küünelt lahti lükkamiseks APELSINIPUUST MANIKÜÜRIPULK https://nailspa.ee/toode/apelsinipuust-manikuuripulk/
* Geellaki jääkide küünelt maha poleerimiseks – SOFT FINISHER – POLEER https://nailspa.ee/toode/soft-finisher-poleer/
* Ravilakk ACTIV HARDENER 14 ML – KÜÜSI TUGEVDAV LAKK https://nailspa.ee/toode/activ-hardener-14-ml-kuusi-tugevdav-lakk/

NB! Palun märka, et selline eemaldusviis sobib maha leotatavale (soak off) geellakile

Uuri Lähemalt

20 märts 2020

Informatsioon seoses COVID-19 viiruse leviku takistamisega NailSpa Salongides

Kallid kliendid,

UUENDATUD 23.12.2020

23.12.2020 võttis Vabariigi valitsus vastu uued COVID-19 piirangud. Vastavalt langetatud otsustele on ilusalongidel võimalik tööd jätkata tingimusel, et jälgime kehtestatud piiranguid.
Kirjutan siinkohal lahti mida oleme salongides ette võtnud selleks, et kõik tunneksid ennast meie juures turvaliselt.

Klientide ja meie töötajate tervis on NailSpa jaoks kõige olulisemad. Ilma klientideta ja meie suurepäraste tehnikuteta ei oleks ju ka NailSpa Salonge.
Siinkohal pean vajalikuks jagada infot, mis toimub meie juures ja kuidas takistame COVID-19 levikut, et hoida nii oma töötajate kui ka klientide ja nende lähedaste tervist.

Suudame tagada meie salongides kõik vajalikud steriliseerimise ja desinfitseerimise nõuded takistamaks COVID-19 levikut:
o tööle on lubatud ainult terved teenindajad ja need, kellel ei ole olnud kokkupuudet nakatunutega;
o jälgime salongides 50% täituvuse nõuet;
o soovitame tungivalt klientidel kanda maske. Juhu kui klient keeldub maski kandmisest, on teenindajal õigus teenuse osutamisest keelduda;
o töötajad kannavad maske;
o töötajad kannavad kummikindaid;
o kliendi käed/jalad desinfitseeritakse ALATI enne teenust ja teenuse ajal korduvalt, seega on viiruste ja bakterite vabad;
o klientidel on salongis enne teenusega alustamist võimalik käsi pesta sooja vee ja seebiga.
o Salongi ootealal ja administraatori laual on desinfitseerimisvahendid mis võimaldavad enne ja pärast sularaha ja kaarditerminaliga kokkupuudet käed desinfitseerida.

• Peale igat klienti puhastab teenindaja tööpinnad viiruseid ja baktereid hävitava lahusega.

• Kuna meil on salongides piisavalt pinda, siis saame tagada selle, et kliendid on üksteisest vähemalt 2 m kaugusel. Kui seda mingil põhjusel ei ole võimalik tagada, siis jälgime, et kõikidel klientidel ja töötajatel oleks maskid ees.

• Usaldame oma kliente, et need, kes on haiged või peavad olema karantiinis, jäävad ka ilusti koju ja ei tule meie juurde.

Uute kohtumisteni ja olge hoitud!

Esti Hutchins
NailSpa Salongide tegevjuht

Uuri Lähemalt

16 november 2019

IBX maniküür – lahendus pehmetele ja murduvatele küüntele

NailSpa Salongid pakuvad ainulaadset oma küüsi tugevdavat IBX maniküüri

IBX soovitame klientidele:
• kellel on oma küüned väga pehmed ja murduvad;
• kes on eemaldanud geelküüned või geellaki ja oma küüs on kahjustunud;
• soovivad parandada geellaki püsivust.

IBX teenuse käigus kantakse küüntele ainulaadne IBX geeli süsteem, mida võib kanda ka geellaki alla, seega seda teenust saame pakkuda lisaks klassikalisele maniküürile ka geellaki hoolduse käigus.

IBX koosneb nii küüsi taastavast kui ka tugevdavast kergest geelist.
Kliendile teostatakse esmalt kuiv maniküür ja siis kantakse kätele taastav /repair süsteem, mis esmalt soojuse ja siis UV lambi abil all imendub küüne sügavamatesse kihtidesse.
Järgneb spetsiaalne IBX tugevdav süsteem mis sama moodi esmalt soojuse ja siis UV valguse tulemusel imendub küüneplaati.
IBX seob uuesti küünekihid omavahel ja küüs muutub tugevamaks.
Soovitame IBX-i teha kuurina, ehk siis vähemalt 3-4 korda järjest, et tagada maksimaalne efekt.

IBX võib kanda ka geellaki alla kuna geellakk oma olemuselt ei tugevda küüsi ning laki püsivus sõltub oma küüne tugevuses. Geellaki püsiv kasutamine muudab oma küüsi pehmemaks ja on tavapärane, et peale 2-3 kuulist geellaki kasutamist hakkab oma küüs muutuma liiga nõrgaks ja vajab puhkust. Tavaliselt saab klient aru sellest siis, kui geellakk enam peal ei püsi ja hakkab juba paari päevaga maha kooruma.
Kui klient ikkagi soovib jätkata geellaki kasutamist siis võib kanda geellaki kihi alla IBX süsteemi.

IBX naturaalküüsi tugevdav maniküür HIND 28€ teenusele kulub kuni 1,5 tundi
IBX naturaalküüsi tugevdav kiirmaniküür HIND 22€ teenusele kulub kuni 1 tund ja kiirmaniküüri soovitame järelhoolduseks

IBX maniküüri teenuse lõpus kaetake kliendi küüned OPI või ProNails tavalakiga.

Endale sobiva aja saad broneerida siit AJA BRONEERIMINE

Uuri Lähemalt

3 märts 2019

Sisse kasvanud varbaküüned – väga tihti esinev probleem

Sisse kasvanud varbaküüned on väga levinud probleem.

Eelkõige kipuvad sisse kasvama varbaküüned. Kuna tegemist on probleemiga, millega kliendid pöörduvad tihti pediküürija poole, siis selgitame siinkohal probleemi sümptomeid, tekkepõhjuseid ja kuidas murele lahendus leida.

Millised on sisse kasvanud küüne sümptomid:
– varvas ja küüne ümbrus on valulik;
– küüne ümbruse nahk punetab ja/või on paistes;
– küüne ümbrus on põletikuline.

Millest tekkib sisse kasvanud küünte probleem:
– küünte vale lõikamine (külgedelt liigselt kumeraks) või liiga lühikeseks;
– liiga kitsad jalatsid;
– küüne vigastust kui varbaküüs on ära löödud või sellele on midagi rasket kukkunud;
– samuti võivad küüned juba pärilikult sisse kasvada kui küüne kuju on näiteks väga kumer.

Kuidas probleemi vältida.
– Kõige lihtsam on küüsi mitte liiga lühikeseks ja külgedelt kumeraks lõigata. Varbaküünte puhul on oluline jälgida, et küüne servad ei saaks tungida naha sisse, selleks on soovitatav lõigata varbaküüsi pigem sirgelt.
– Vältida liiga kitsaste jalatsite kandmist, lisaks sisse kasvavatele küüntele võivad need tekitada ka teisi probleeme.

Kui ikkagi on sisse kasvanud küüne probleem tekkinud, siis esialgu võib proovida abi saada ka koduste vahenditega.

– Leota jalgu paar korda päevas 10-20 min soojas seebivees ja pane sisse kasvava küüne nurga alla puhas vatitups peale igat jalgade leotust.
– Määri varbale regulaarselt antibakteriaalset kreemi.
– Kindlasti ei tohiks proovida küüne nurka ise nn. välja urgitseda naha seest. Selline sekkumine võib lisaks suurenenud infektsiooni ohule muuta probleemi hullemaks.
– Kui kodustest vahenditest abi ei saa, siis soovitame pöörduda spetsialisti poole, kes esmalt proovib pediküüri käigus sisse kasvanud küüne nurga nn. välja lõigata. Lihtsama probleemi korral võib olla abi ka ehitusgeeli kandmisest küünele, mis muudab küüne tugevamaks ja geel omakorda takistab sisse kasvamist.
Kui nendest vahenditest ei ole abi, siis spetsiaalsed kliinikud saavad varbal paigaldada juba ka klambrid, mis siis suunavad küüne õigesse asendisse.

Seega kui omal käel on juba kõik kodused vahendid läbi proovitud ja abi pole saanud, siis soovitame esmalt pöörduda NailSpa Salongi spetsialistide poole kes ravipediküüri teenuse käigus saavad hinnata probleemi, parandada olukorda ja jagada soovitused edasiseks koduseks hoolduseks.

Rohkem infot ravipediküüri protseduuri kohta RAVIPEDIKÜÜR

Uuri Lähemalt

3 veebruar 2019

ENAMLEVINUD TALVISED NAHAPROBLEEMID – KÜÜNENAHKADE INFEKTSIOON!

ENAMLEVINUD TALVISED NAHAPROBLEEMID – KÜÜNENAHKADE INFEKTSIOON!

Maniküür ja pediküür ei ole vaid kosmeetilised protseduurid. Tihti otsivad kliendid lahendusi ka tõsisematele probleemidele.
Siinkohal otsustasime loetleda mõned sagedasemad probleemid ja lahendused. Selle kuu uudiskirjas räägime kuivadest ja nn. narmendavatest küünenahkadest, mis võivad tekitada küünenaha infektsiooni.

KÜÜNENAHKADE INFEKTSIOON – Mis see on?
Kui küünevallis on haav, võib sinna kergesti tekkida infektsioon. Tekib punetus ja see muutub valulikuks. Eriti tihti esinevad sellised haavandid talvisel ajal, kui meie nahk on eriti kuiv ja haavandid on lihtsamad tekkima.

Kuidas küünenahkade infektsiooni vältida?
Infektsiooni teket saab vältida regulaarse küünenahkade hooldamisega. See tähendab korrapärast küüneõli kasutamist ja küünenahkade niisutamist. Kõige mugavam on selleks kaasas kanda ProNails küüneõli pliiatsit.
Küüneõli pliiatsi erinevad koostisosad tagavad selle, et teie küünenahad muutuvad pehmemaks, mis hoiab ära ärrituse tekkimise.
Lisaks soovitame kodus küünenahad tagasi lükata apelsinipuust pulgaga kasutades ProNails küünenaha pehmendajat.
Koduses kasutused me ei soovita kasutada metallist küünenaha lükkajat. Las see jääb ikkagi professionaalide töövahendiks.
Soovi korral võite küünenahad tagasi lükata ka varvastel. See muudab küünepinna suuremaks ja lakitud varbaküüned näevad välja veel ilusamad. Kuid olge väga ettevaatlikud, et mitte tekitada haavakesi. Kui te pole endas kindel, siis soovitame professionaalset pediküüri.

Kui juba haavandid on tekkinud kuidas probleemi lahendada?
Desinfitseerige enda käsi ja haavandit regulaarselt. Püüdke nakatunud piirkonda mitte katsuda. Leevendust pakub ProNails Vitamina.
ProNails Vitamina õli ravib kuiva ja kahjustunud küüneümbrus nahka.
Vitamina küüneõlil on antibakteriaalsed omadused ja rahustab põletikulist nahka.
Kui haavand on puhastatud ja niisutatud siis nädala jooksul peaks probleem ise lahenema. Kindlasti ei tohi nn. narmendavaid kuivi küünenahku ära nokkida! Suuremad naharibad tuleks võimalikult naha lähedalt ära lõigata. Väiksemaid „narmendavaid“ nahkasid aitab tasandada küüneõli kasutamine.

Kui ikkagi probleem jätkub, siis esmast abi ja nõu saab NailSpa spetsialistide käest!

Uuri Lähemalt

5 jaanuar 2019

NailSpa Salongides kõik Pandhy´se ja ProNails maniküüri & pediküüri tooted 30% SOODSAMAD

NailSpa Salongides kõik Pandhy´se ja ProNails maniküüri & pediküüri tooted 30% SOODSAMAD

• Soodustus kehtib kõikidele Pandhy´se ja ProNails toodetele
• Pakkumine kehtib kuni veebruari lõpuni
• Pakkumine ei kehti OPI toodetele

Rohkem infot ProNails toodete kohta www.pronails.com
Rohke infot Pandhy´se toodete kohta www.pandhys.ee

ProNails on rahvusvaheline bränd peakontoriga Belgias. ProNails on spetsialiseerunud käte ja jalgade hoolduseks mõeldud toodetele. Lisaks professionaalseks kasutamiseks mõeldud toodetele pakutakse ka kodukasutaja sarja klientidele, kes hoolivad oma välimusest. ProNails tooted on müügil kõikides NailSpa Salongides, tavalistest kosmeetikapoodidest neid ei leia.
ProNails tooted pakuvad suurepärast tasakaalu kvaliteedi ja usaldusväärsuse ning nooruslikkuse ja trendikuse vahel. Brändi eesmärgiks on mitte olla vaid trendide järgija, vaid luua kvaliteetseid ja uuenduslikke käte ja jalgade hoolduseks mõeldud tooteid läbi pideva investeerimise tootearendusse.

Uuri Lähemalt

31 jaanuar 2018

Carpe Vinum veinipood – NailSpa Salongi uus sõber

Novembris avasime kolmanda NailSpa Salongi Tallinna sadama piirkonnas.

Sadama Salong asub uue Promenaad maja esimesel korrusel, tegemist on uue ehitisega, mis kerkis kunagise Merekeskuse asemele.

Lisaks NailSpa Salongile on Promenaadi majas palju teisi toredaid ärisid, kellega teeme koostööd.

NailSpa Salongi uus hea sõber Carpe Vinum veinipood http://www.carpevinum.ee üllatab kõiki NailSpa Salongi kliente märksõna “NailSpa” ütlemisel kogu veebruari kuu jooksul 25% allahindlusega!

Lisaks loosib Carpe Vinum 1. märtsil kõigi vahel, kes kaupluses või kodulehel sama märksõna kasutavad ja veinipoe kliendiks tulevad, välja kingituse.

Seega soovitame kõikidel Sadama NailSpa klientidel jalutada ümber Promenaadi maja Carpe Vinum veinipoodi ja uurida mida head ja paremat neil on sõbrakuul pakkuda.

Terviseks!

 

Uuri Lähemalt